Tag: "aksiyon kamerası"

banner ad
Decathlon GEONAUTE aksiyon kamera
0

Decathlon GEONAUTE aksiyon kamera

Spor yaparken aksiyon filmlerini aratmayacak şekilde kamera kaydı yapmak ya da fotoğraf çekmek isteyen tüm amatör veya profesyonel sporcuların kullanabileceği G-EYE 500 ve G-EYE 300 spor maceranızı filme çekerken size hareket özgürlüğü sağlıyor.

Sony’den yeni bir aksiyon kamera
0

Sony’den yeni bir aksiyon kamera

Sony, aksiyon kameralarına bir yenisini daha ekledi. Yeni Sony HDR-AS50 Action Cam ile nefes kesici çekimler yaparak günlük maceralarınızı yeniden yaşayabilirsiniz. HDR-AS50’de bulunan, ZEISS Tessar lens ile bir araya getirilen 11.1 milyon piksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensör daha net görüntüler çekmenize imkan tanıyor.

GoPro Hero4 Session
0

GoPro Hero4 Session

En küçük ve en hafif GoPro olarak bilinen GoPro Hero4 Session, su geçirmez özelliği, 1920×1440 kamera çözünürlüğü, 74 gr ağırlığı ile benzerlerinden; şıklığı, çok yönlü tasarımı ve her yerde kullanılabilir olma özelliği ile ayrılıyor.

Ricoh WG-M1
0

Ricoh WG-M1

Pentax Ricoh WG-M1 aksiyon kamerası, suya ve darbeye dayanıklı WG serisinin en yeni üyesi. Geniş açılı merceğiyle kullanıcıların tüm su altı ve açık hava etkinliklerinde yüksek kaliteli ve gerçekçi görüntüler ve filmler çekebilmelerini sağlıyor.

Yeni Sony Action Cam Mini
0

Yeni Sony Action Cam Mini

Sony, 63 gramlık ağırlığı ile en küçük Action Cam Mini’yi görücüye çıkardı. ZEISS Tessar lens, Exmor R CMOS sensör ve SteadyShot görüntü sabitleme ile yüksek görüntü kalitesi sağlayan Action Cam Mini, boyundan büyük işler başarıyor.

Sony Action Cam HDR-AS100VR
0

Sony Action Cam HDR-AS100VR

Sony Action Cam ailesinin yeni üyesi HDR-AS100VR, Full HD videolardan detaylarla dolu fotoğraflara kadar hayatta bir defa yaşanabilecek deneyimleri yakalamanızı sağlıyor. Farklı çekim modları ve paylaşım kolaylığı gibi yenilikçi yöntemler sunan Sony Action Cam ile maceralarınızı kaydederken engel tanımayacaksınız.

Maceraperestler için HP Action Cam
0

Maceraperestler için HP Action Cam

Her türlü çevresel koşullarda kullanılabilen ve özel olarak tasarlanan HP Action Cam’ler ile kayak yaparken, bisiklete binerken veya paraşütten atlarken yaşanılan adrenalin dolu anları kaydetmek çok kolay. HP Action Cam’lerin 2 çeşidi bulunuyor.

Sony Action Cam
0

Sony Action Cam

GPS/NFC/Wi-Fi ile aynı zamanda uzaktan kumanda imkanı veren, ince tasarımlı aksiyon kamerası Sony Action Cam’in Türkiye’de satışına başlandı. Geniş açı ile çekim modu, paylaşım kolaylığı ve videoları düzenlemek için yenilikçi yöntemler sunan Sony Action Cam HDR-AS30V ile engel tanımayacaksınız.

Drift HD Aksiyon Kamerası
0

Drift HD Aksiyon Kamerası

Aksiyon kamera pazarındaki en gözde modellerden Drift HD’yi test ettik.

Aksiyon severlere dayanıklı kamera
0

Aksiyon severlere dayanıklı kamera

Macera severler için üretilen ATC9K HD aksiyon kamerası, her türlü hava koşulunda her anı kaydetmek isteyenler için tasarlanmış. ATC9K HD, 1080 piksel değerinde video ve 5 MP’e kadar fotoğraf çekimi yapabiliyor. Ayrıca, G-sensörü ile hızlanma sırasında gerçekleşen yerçekimi kuvvetinin tüm değişimlerini ölçümleyebilen cihaz sayesinde, her tür ekstrem performans görüntülenebiliyor.