Tag: "depolama"

banner ad
Fotoğraflarınız gelecek nesillere kalsın
0

Fotoğraflarınız gelecek nesillere kalsın

SanDisk, geçtiğimiz aylarda, fotoğraflarımızın gelecek nesillere aktarılmasını sağlayacak yepyeni bir ürün duyurdu. Veri saklama çözümleri kategorisinde tanıtılan bu yeni ürün ailesinin adı, Memory Vault.

Kablosuz harici disk: GoFlex Satellite
0

Kablosuz harici disk: GoFlex Satellite

2011 yılında satışa sunulan pille çalışan ve Wi-Fi desteği olan harici disk Seagate GoFlex için firmware güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile Satellite’a aynı anda kablosuz olarak bağlanan cihaz sayısı 3’ten 8’e çıkarıldı. Paylaşımcı özelliğini sayısal olarak arttıran cihaz kategorileri de genişleterek akıllı TV ve oyun konsolları ile de veri paylaşım imkanı veriyor.

Buffalo DriveStation Velocity
0

Buffalo DriveStation Velocity

Buffalo Technology, yüksek hızlı (7200 RPM) ve Windows için TurboPC Ex programına sahip ürünü DriveStation Velocity ürününü satışa sundu. 5Gbps hızında veri transferi ile video ve diğer veri yoğun dijital içeriklerin aktarımı için ideal olan ürün, oldukça şık ve piyano siyahı renginde…

Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler
0

Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler

Toshiba taşınabilir sabit disk sürücü portföyüne canlı renklerden oluşan STOR.E PARTNER’ı ekledi. Bu mini ürün metalik yansımalı, kauçuk dokulu siyah, mavi, yeşil ve turuncu renkleri ile kullanıcıların yanından hiç ayıramayacağı şık ve modern bir görüntü yaratıyor.

Buffalo Hard Diskler Türkiye’de…
0

Buffalo Hard Diskler Türkiye’de…

Ev ve küçük işletmeler için yüksek performanslı depolama, multimedya ve kablosuz ağ ürünleri üreten Buffalo artık Türkiye’de… 1975 yılında Japonya’da kurulan bir şirket olan Buffalo’nun İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, ABD ve Tayvan bölgelerinde ofisleri bulunuyor.

Iomega Mac Kullanıcıları İçin Üretti
0

Iomega Mac Kullanıcıları İçin Üretti

Iomega, bugünün Mac bilgisayarlarına uyacak şekilde biçimlendirilmiş, iPad, iPhone ve iPod cihazlarınızı şarj etmek üzere kendi bulunduğu cihaz kategorisinin ilk örneği yüksek güçlü bağlantı noktasına sahip, yüksek kapasiteli, hızlı masaüstü ürünü Mac Companion disk sürücüsünü satışa sundu.

SanDisk Cruzer Fit boyundan büyük işler yapıyor
1

SanDisk Cruzer Fit boyundan büyük işler yapıyor

Kullanıcıların daha geniş veri saklamaları için USB uyumlu tablet bilgisayardan notebooka, televizyondan arabaya kadar pek çok farklı yerde kullanılabilen SanDisk Cruzer Fit USB flaş sürücüsü 4GB ile 16GB kapasite aralığında satışa sunuldu.

Iomega StorCenter PX Serisi
0

Iomega StorCenter PX Serisi

Iomega, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ile farklı bölgelerde birçok ofisi bulunan kuruluşlarda yüksek performans kullanımına yönelik olarak geliştirdiği, Iomega StorCenter PX Ağ Depolama Ürünleri Serisini satışa sundu. Böylece KOBİ’ler, uzak ofisler ve farklı bölgelerde birçok ofisi bulunan kuruluşlardaki kullanıcılar, SSD sürücülerin opsiyonel kullanımından doğan avantajlardan faydalanabilecek.

Dayanıklı USB bellek isteyenlere
0

Dayanıklı USB bellek isteyenlere

ADATA’nın geliştirdiği Superior serisinden S007 USB bellek, sağlamlığa önem verenleri hedefliyor. Özel kauçuk kaplaması sayesinde darbelere ve suya karşı verileri koruyan flash bellek, ABD ordusunun testlerinden onay almış.

Fotoğraflarınız 100 Yıla Kadar Güven Altında…
0

Fotoğraflarınız 100 Yıla Kadar Güven Altında…

Hafıza saklama çözümlerinde önemli markalardan biri olan SanDisk, geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın toplantısı ile yeni saklama çözümleri kategorisindeki ürünlerini tanıttı. SanDisk tarafından tanıtılan en önemli ürünlerden biri kuşkusuz, uzun süreli veri saklamak için tasarlanmış yeni bir dijital içerik saklama kategorisinin ilk ürünü, SanDisk Memory Vault oldu.

Iomega StorCenter ix2-200 2TB
1

Iomega StorCenter ix2-200 2TB

Dünyaca ünlü depolama çözümleri firması olan Iomega’nın StorCenter ix2-200 2TB modelini sizler için inceledik. Artık kullandığımız fotoğraf makineleri, bilgisayarlar ve diğer aksesuarlar kadar önemli bir ürün grubu hard diskler oldu. Kapasiteleri hızla artan ve fiyatları gün geçtikçe azalan birçok hard disk markasının onlarca farklı modelini görüyorsunuzdur.