Tag: "EOS M"

banner ad
Canon EOS M İnceleme
2

Canon EOS M İnceleme

Canon’un kısa bir süre önce duyurduğu ilk aynasız fotoğraf makinesi EOS M’i Bolu’da keyifli bir hafta sonunda test ettik. DSLR kalitesinde görüntüleme, çeşitli yaratıcı özellikler ve Full HD video üretme becerilerine sahip bu kompakt ve kullanımı kolay aynasız modeli fotoğraf severlerin ilgisini çekecek bir ürün.

Canon EOS M "Küçük ve Basit"
0

Canon EOS M “Küçük ve Basit”

Canon’un EOS M serisinden çıkardığı ilk aynasız fotoğraf makinesi için söylenebilecek ilk sözler, kompakt ve basit olabilir. Canon’un EOS M için hazırladığı bu kısa video da bunu anlatıyor.

Canon EOS M’de 400mm’yi denedik
0

Canon EOS M’de 400mm’yi denedik

Canon’un geçen hafta duyurduğu ilk aynasız fotoğraf makinesi EOS M’in ilk incelemesini Canon Türkiye ofisinde yaptık. Canon’un merakla beklenen bu ilk aynasız modeli, EOS görüntüleme mirasını şık ve kompakt bir tasarımın içinde birleştiriyor.

Canon’un aynasız serisi EOS M
0

Canon’un aynasız serisi EOS M

Bir süredir dedikoduları dolaşan ve bazı fotoğrafları internete sızan Canon’un yeni aynasız fotoğraf makinesi EOS M sonunda resmi olarak açıklandı. APS-C sensör boyutuna sahip yeni makine, 18 milyon piksellik çözünürlük değerine ve EF-M adında yeni bir bayonet yuvasına sahip. Ürün ile birlikte duyurulan iki yeni objektif ise şunlar: EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM ve EF-M 22mm f/2 STM.