Tag: "Epson"

banner ad
Epson’dan L800 Ödüllü Yarışma
0

Epson’dan L800 Ödüllü Yarışma

Epson Türkiye, Facebook üzerinden fotoğraf yarışması açıyor. 10 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında, “ilkbahar” temalı fotoğraflarını epsonlal800kazan@aidacoop.com adresine gönderen ve Epson Türkiye Facebook sayfasını beğenen herkes yarışmaya katılmaya hak kazanıyor.

Epson Perfection V750
0

Epson Perfection V750

Epson Perfection V750 fotoğraf tarayıcısı ile tüm anılarınızı dijital platforma taşıyabilir, geçmişe kristal berraklığı katabilirsiniz. Fotoğraflarınızı, hatta büyük formatlı filmlerinizi kusursuz bir şekilde taratarak dijital ortama aktarabilir, anılarınızı tekrar canlandırabilirsiniz.

Epson Tanklı Yazıcılarla Baskıda Devrime Devam
0

Epson Tanklı Yazıcılarla Baskıda Devrime Devam

Epson Türkiye’de dokuz tanklı yazıcısıyla tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya ve baskı maliyetlerinde devrim yaratmaya devam ediyor. L110, L210, L300, L355, L550, L800, M100, M105 ve M200 modellerinden oluşan ürün yelpazesi dahilinde farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler mevcut.

Tekstilde sorunsuz baskı çözümü
0

Tekstilde sorunsuz baskı çözümü

Tecpro, Epson’un üzerinde uzun süredir titizlikle çalışıp geliştirdiği tekstil yazıcılarının Türkiye Tek Distribütörü oldu. Dye Sublimasyon olan yazıcılar, Epson Micro Piezo baskı kafasına sahip olup, 720×1440 dpi çözünürlükte 16-57m2 /saat hızında yüksek kaliteli baskılar alabiliyor.

Epson tanklı yazıcıların yeni modelleri
0

Epson tanklı yazıcıların yeni modelleri

Epson geliştirdiği tanklı yazıcıların yeni modellerini tüketicinin beğenisine sundu. Mevcut modeller ek özelliklerle geliştirilirken, lazer yazıcı kullanıcılarının sarf malzeme maliyetlerini minimuma indirecek yeni seri M100, M105 ve M200 de Epson tanklı yazıcı ailesindeki yerini aldı.

Ultra kısa gösterimli projektörler
0

Ultra kısa gösterimli projektörler

Epson sektörden aldığı geribildirimler paralelinde dersliklerde ve eğitim sınıflarındaki katılımı arttırmaya yönelik geliştirdiği, interaktif ultra kısa gösterimli EB-400 serisi projektörleri ile eğitim sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İnteraktif EB-485Wi ve EB-475Wi projektörlerin iki interaktif kalemi bulunuyor. İnteraktif sistem Epson ile Türkiye’de ilk kez yer alıyor.

Epson SureLab D3000
12

Epson SureLab D3000

Epson’un geliştirdiği yüksek teknoloji ve mürekkep sistemi ile yüksek kaliteli fotoğraf baskı dönemi başlıyor. Epson’un SureLab minilabı ile geleneksel minilabların kullanıldığı ortamların yanı sıra her türlü stüdyoda, okul fotoğrafçılığında, düğün fotoğrafçılığında ve profesyonel fotoğrafçılıkta çok kazançlı fırsatlar sunuyor.

Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W
0

Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W

Epson’un ultra slim 4.4cm yükseklikteki projektör modeli EB-1776W ile her yerde her an yüksek kalitede sunum yapabilmek artık mümkün. İster iş seyahatinde ister toplantı odaları arasında dolaşıyor olun, EB-1776W mobil projektör tüm ihtiyaçlarınızda, her an yanınızda…

Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi
0

Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi

Epson EB-Z10000, 10.000 lümen XGA çözünürlükle en parlak seyir keyfini sunuyor. Epson’un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sağlayan eşit düzeyde yüksek ‘Beyaz’ ve ‘Renkli Işık Çıkışıyla’ yüksek kaliteli görüntü sağlıyor.

Sanatı Mürekkeple Kopyalamak
0

Sanatı Mürekkeple Kopyalamak

Bu yazıyı Giclée baskı konusuna ayırdım. Uzun yıllar tablo ve 3 boyutlu sanat eserlerinin fotoğraflarını çekip, renk düzenlemelerini yaptım. Giclée baskı konusunu incelerken bir taraftan da “Digital Butler” da kullandığımız iş akışını da anlatmaya çalışacağım.

Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800
0

Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800

Epson, yüksek adette baskı alma ihtiyacındaki kullanıcıların, “düşük maliyetli” ve aynı zamanda sorunsuz baskı yapabilmeleri için geliştirdiği “Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli” yazıcıları pazara sundu. Tanıtılan modellerden L800 yüksek fotoğraf baskı kalitesine sahip.

Doğru renklerde fotoğraf sunumu için...
0

Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…

Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. İkili lambalı WUXGA projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Bir reklam kampanyasının kamera arkası
0

Bir reklam kampanyasının kamera arkası

Fotoğrafçı Joe McNally tarafından, 2011 yılında Epson için çekilen bir kampanyanın kamera arkası görüntüleri.