Tag: "Extreme Pro"

banner ad
SanDisk ‘en soğuk’ yolculuğa çıkıyor
0

SanDisk ‘en soğuk’ yolculuğa çıkıyor

SanDisk, küresel ısınmanın Antarktika’ya olan etkisini araştırmak için bölgeyi zorlu kış koşullarında boydan boya geçip bir ilke imza atacak olan “The Coldest Journey” ekibinin teknoloji tedarikçisi olduğunu açıkladı.

Kritik anı kaçırmayın!
0

Kritik anı kaçırmayın!

Fotoğraf çekeceğiniz konu hareketli ise, o konunun en uygun anını yakalamak zorundasınız demektir. Her konu için kritik an başka başka olabilir. Doğru an, örneğin bir tenis ya da voleybol maçında başka, bir bale ya da dans gösterisinde başkadır. Bu bakımdan doğru anın saptanması çok önemlidir.

Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!
0

Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

Geçtiğimiz günlerde Extreme Sailing 2012 Yelken Yarışları, İstanbul’un muhteşem silueti altında gerçekleşti. İşte biz de bu hızlı ve inanılmaz güzellikteki yarışı, tüm güzellikleriyle görüntülemek adına SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarımızla oradaydık.

SanDisk Extreme Pro Farkı ile…
0

SanDisk Extreme Pro Farkı ile…

Sporla ilgili birisiniz veya foto muhabiri ya da vahşi yaşam ortamındasınız. Parmağınız deklanşörde, duyularınız tetikte, umulmazı umuyorsunuz ve sonunda beklenen an gerçek oluyor. Hayatınızda sadece bir defa karşınıza çıkacak fotoğraf karesi için parmağınızı deklanşöre basılı tutuyorsunuz. İlk birkaç karede sorun yok; fakat sonrasında kaydetme hızının yavaşlaması fotoğraf makinenizi kilitliyor. İşte tam da bu sırada sahneye SanDisk çıkıyor.