Tag: "Instagram"

banner ad
Follow me I Follow You Back!
0

Follow me I Follow You Back!

IG’nin hızlı büyümesi ve başarısı, çok kısa bir sürede uygulamayı destekleyen yazılım ve başka uygulamaları da devreye soktu. Web üzerinden izlemeyi mümkün kılan “webstagram”; IG geçmişinizi ve kullanımınızı istatiksel olarak kolayca belgeleyen “statigram”; hayalet takipçilerinizi elimine eden uygulamalar; değişik efekt uygulamaları; iPhone lensleri ve fotograf aksesuarları çığ gibi büyüdü…

Instagram’daki fotoğraflarınızı kolayca bastırın
0

Instagram’daki fotoğraflarınızı kolayca bastırın

Popüler sosyal fotoğraf paylaşım sistemi Instagram’daki fotoğraflarınızı artık tek tuş ile zahmetsiz bir şekilde DIFOPort.com’a aktarıp baskı alabilirsiniz. 9x9cm, 13x13cm ebadında ve özel nostaljik Polaroid formatında (11x9cm) baskılarınızı Fujifilm Crystal Archive kağıtlara Fujifilm Frontier kimyasal C-Print kalitesi ile bastırabilirsiniz.

Instagram artık Facebook’un…
0

Instagram artık Facebook’un…

Facebook bugün yaptığı açıklamaya göre popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’ı satın almak için 1 milyar dolar harcadı. Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada, ”Bu Facebook için önemli bir dönüm noktası, çünkü ilk kez çok sayıda kullanıcısı olan bir şirket ve ürüne sahip oluyoruz” dedi.

Android kullanıcılarına Instagram müjdesi
0

Android kullanıcılarına Instagram müjdesi

IOS platformu için geliştirilen Instagram kısa bir sürede popüler hale gelerek milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Özellikle fotoğraf sever iPhone kullanıcıları için vazgeçilmez uygulamalardan olan Instagram artık Android platformunda da kullanılabilecek.