Tag: "iPad2"

banner ad
Lumix G serisini iPad ile keşfedin
0

Lumix G serisini iPad ile keşfedin

Panasonic, Lumix G serisini interaktif, eğlenceli ve ücretsiz bir iPad uygulamasıyla tanıtıyor. Bu uygulama içerisinde Lumix G aynasız fotoğraf makinelerinin avantajları, yapımında kullanılan teknolojiler, optik sistemler, makinelerin farkları ve profesyonel fotoğrafçıların bu makinelerle yaşadıkları deneyimler izlenebiliyor.

iPad için Photoshop Touch
0

iPad için Photoshop Touch

Adobe bir süredir tablet kullanıcıları için yeni uygulamalarını tanıtmaya devam ediyor. Bu uygulamalardan sonuncusu iPad kullanıcıları için tasarlanan Photoshop Touch uygulaması oldu.

Yeni iPad alınır mı?
0

Yeni iPad alınır mı?

iPad’in yeni modeli duyurulalı sadece iki gün oldu. Ancak tartışmalar hız kesmeden devam ediyor. Kimi Apple hayranları yeni iPad’i bağırlarına basarken, eleştirisel yaklaşanlar bu modelin ticari baskılarla üretildiği görüşünde. Peki, gerçekten yeni iPad alınır mı? İşte bizde fotoğraf severlerin gözüyle yeni iPad’i almak için geçerli sebepleri sıraladık. Karar sizin!

Üçüncü Nesil Yeni iPad
0

Üçüncü Nesil Yeni iPad

Merakla beklenen yeni iPad, San Francisco’da yapılan bir basın toplantısı ile tanıtıldı. Üzerinde uzunca bir süredir çeşitli haberler yapılan ve sosyal medyada en çok konuşulan teknoloji ürünlerinden olan yeni iPad’i Apple’ın CEO’su Tim Cook tanıttı.

Fotoğrafçılar için iPad2 Ne İşe Yarar?
0

Fotoğrafçılar için iPad2 Ne İşe Yarar?

Amerika ve Avrupa’da Mart ayında, Türkiye’de ise Nisan sonunda satışa başlanan iPad2 çılgınlığı devam ediyor. Tablet bilgisayar pazarında pek çok kişiye göre tartışmasız bir numara olan Apple iPad modelinin ikinci jenerasyonu bazı yeni özelliklere ve değişikliklere sahip. İlk bakışta “daha ince, daha hafif ve daha hızlı” olduğunu söyleyebilirim. Tablet bilgisayar ya da dokunmatik ekranlı cep […]