Tag: "kablosuz aktarım"

banner ad
Canon Connect Station CS100
0

Canon Connect Station CS100

Canon yeni aktarım cihazı Connect Station CS100 adlı ürünü duyurdu. Fotoğraf makineniz, akıllı telefonunuz veya diğer cihazlarınızdaki fotoğraf ve filmlerinizi Connection Station 1 TB sabit sürücüsünde bir araya getirebilirsiniz.

Yeni nesil kablosuz ağ çözümü AirStation 1750
0

Yeni nesil kablosuz ağ çözümü AirStation 1750

Buffalo AirStation 1750 Gigabit Çift Bant Yönlendirici, yüksek hızlı veri aktarımı için ideal, çok yönlü bir kablosuz ağ çözümüdür. 5 GHz bandında çalışan 802.11ac, kesintisiz HD video akışı ve eş zamanlı internet erişimi için ideal olan 1300 Mb/sn’ye kadar aktarım hızı sağlamaktadır.

Toshiba FlashAir Wi-Fi SDHC Kart
0

Toshiba FlashAir Wi-Fi SDHC Kart

Toshiba FlashAir Wi-Fi özellikli 8GB SDHC hafıza kartını Türkiye’de de satışa sundu. Bu kart, Wi-Fi özellikli herhangi bir aygıttan hafıza kartına bağlanarak fotoğrafları görüntüleme ve indirme olanağı sağlıyor.

Kablosuz fotoğraf aktarma
0

Kablosuz fotoğraf aktarma

Bu yazımızda kablosuz fotoğraf aktarma teknolojilerini ele alıyoruz. Fotoğraf çekenler için eldeki görüntülerin aktarılması çok önemlidir. Bunun içinde genelde bellek kartlarını makineden çıkarıp, kart okuyucular yardımı ile içindekileri bilgisayara aktarırız. Bir diğer yöntemse kablo yardımı ile fotoğrafları aktarmaktır. Temel olarak bu iki yöntemin dışında daha çok profesyonellerin rağbet ettiği bir üçüncü seçenek de vardır: Kablosuz aktarım.