Tag: "Küba fotoğraf turu"

banner ad
Küba’nın En Güzel Zamanı Ocak
0

Küba’nın En Güzel Zamanı Ocak

Tropikal iklimiyle ve Karayip sahilleriyle dikkat çeken adalar ülkesi Küba, kış aylarında içini ısıtmak isteyen Türk seyahat severlerin gözde destinasyonu haline geliyor.

Hikaye Şehir: Havana
0

Hikaye Şehir: Havana

Havana Küba’nın renkli dünyasının en güzel temsilcisi… Yaşam tarzındaki başkalık ve enerji ile kendisine hayran bırakan bu şehir, sokaklarındaki sömürge dönemi izleriyle sizi geçmişle buluşturuyor.

Trinidad “Zamanın durduğu yer”
0

Trinidad “Zamanın durduğu yer”

Küba’nın güneyine doğru adanın ortasında bir şehirdeyiz. Escambry Dağları’nın gölgesine sığınmış, Karayip denizine bakan gizemli ve büyüleyici Trinidad, 1514 yılında Diego Velasquez tarafından kurulmuş. Sancti Spiritius bölgesine bağlı olan Trinidad, 1988 yılında Unesco dünya mirası listesine alınmış ve sit alanı ilan edilmiş.

Küba Fotoğraf Turu
0

Küba Fotoğraf Turu

Fotoğraf severlerin en çok fotoğraflamak istedikleri ülkelerden biri olan Küba’ya Gazella Fotosafari Kasım ve Aralık aylarında iki adet fotoğraf turu düzenliyor. Faruk Akbaş’ın fotoğraf rehberliğinde ve detaylı hazırlanan eksiksiz bir programla Küba’ya gidebilir ve her zaman çekmek istediğiniz o mükemmel kareleri yakalayabilirsiniz.