Tag: "Lumix"

banner ad
İdeal yol arkadaşı Panasonic TZ30
0

İdeal yol arkadaşı Panasonic TZ30

Panasonic’in gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi bir tutku olarak gören kullanıcılar için özel olarak tasarladığı Lumix TZ (Travel Zoom) dijital fotoğraf makinesi serisinin en yeni üyesi Panasonic Lumix TZ30’u satışa sundu.

Panasonic Lumix DMC-GF5
0

Panasonic Lumix DMC-GF5

Panasonic, aynasız fotoğraf makinesi Lumix G serisine yeni bir model daha ekledi. DMC-GF3 modelinin biraz daha gelişmiş bir modeli olan GF5, 12 milyon piksellik bir çözünürlük değerine sahip. Dış görünüş ve temel özellikleri açısından GF3 ile arasında çok az fark olan GF5’te ISO değeri artırılmış ve 12.800’e çıkarılmış.

Lumix G serisini iPad ile keşfedin
0

Lumix G serisini iPad ile keşfedin

Panasonic, Lumix G serisini interaktif, eğlenceli ve ücretsiz bir iPad uygulamasıyla tanıtıyor. Bu uygulama içerisinde Lumix G aynasız fotoğraf makinelerinin avantajları, yapımında kullanılan teknolojiler, optik sistemler, makinelerin farkları ve profesyonel fotoğrafçıların bu makinelerle yaşadıkları deneyimler izlenebiliyor.

Panasonic Lumix TZ30 ve TZ25
0

Panasonic Lumix TZ30 ve TZ25

Profesyonel kalitede fotoğrafçılık becerilerini kompakt ve taşınabilir tasarımlarda buluşturarak her yaştan ve her kesimden fotoğraf severin kullanımına sunan Panasonic, 2012’de tüketicilerle buluşacak yeni dijital fotoğraf makinelerini Panasonic Convention 2012 etkinliğinde tanıttı.