Tag: "Olympus"

banner ad
Olympus SZ-16 ve SZ-15
0

Olympus SZ-16 ve SZ-15

Olympus Stylus Traveller kompakt fotoğraf makinelerinden iki yeni modeli daha satışa sundu. Yeni SZ-16 ve SZ-15 . SZ-16, gelişmiş iHS sensörüyle ve loş ortamlarda görüntü kalitesi çıtasını üst seviyeye çıkaran işlem teknolojisiyle birlikte geliyor.

Olympus PEN E-PL5
0

Olympus PEN E-PL5

PEN serisi ile tüm dünyada ciddi bir pazar payı alan Olympus’un yeni modellerinden PEN E-PL5 modelini test ettik. Micro Four Thirds sensör boyutu ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çeken model, 16.1 milyon piksellik çözünürlüğe sahip. LiveMOS görüntü sensörü ve TruePic VI görüntü işlemcisi ile de yüksek çözünürlükte ve kaliteli görüntüleme imkanı sağlıyor.

Olympus’un Bayi Kanalı Dağıtıcısı Zoom İthalat oldu
0

Olympus’un Bayi Kanalı Dağıtıcısı Zoom İthalat oldu

2009 yılından beri Türkiye’de kendi satış ofisi ile faaliyet göstermeye devam etmekte olan Olympus Türkiye, bayi ağını genişletiyor. Olympus Türkiye, yeni bayi kanalı dağıtıcısı Zoom İthalat ile birlikte geleneksel fotoğrafçılık sektöründeki pazar payını yükseltmeyi hedefliyor.

Olympus Görüntü Paylaşma Deneyimi
0

Olympus Görüntü Paylaşma Deneyimi

Yeni IO.Share (Olympus Image Share) akıllı cep telefonu yazılımı ücretsiz olarak indirilmeye hazır. E-PM2, E-PL5 ve XZ-2 gibi yeni nesil FlashAir bellek kartları ile uyumlu Olympus fotoğraf makineleri ve iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler arasında kolay fotoğraf aktarımı ve sosyal ağlar üzerinde paylaşım imkanı sağlayan bir yazılım bu.

Olympus’un retro modeli
0

Olympus’un retro modeli

Olympus OM-D E-M5 modeli, Micro Four Thirds sensör kullanan 16 milyon piksellik aynasız bir fotoğraf makinesi. Görüntü itibariyle bir SLR benzeri olan E-M5 modeli, TruePic VI görüntü işlemcisine ve 200-25600 ISO aralığına sahip.

Aynasız Fotoğraf Makineleri
0

Aynasız Fotoğraf Makineleri

Özellikle son iki yıldır hızla artan aynasız fotoğraf makinesi modellerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Burada ülkemizde satılan aynasız fotoğraf makinelerinin kısa bazı özellikleri bulabilirsiniz.