Tag: "Pentax"

banner ad
Pentaxshop’tan indirim fırsatları
0

Pentaxshop’tan indirim fırsatları

Pentax ürünleri, Türkiye distribütörü Nar Teknoloji tarafından hayata geçirilen www.pentaxshop.com.tr sitesinde birbirinden farklı ürünler cazip fırsatlarıyla ilginizi çekecek. Belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim sunan Pentaxshop’un kampanyasında DSLR’den kompakt fotoğraf makinelerine kadar pek çok ürün indirimli fiyatları ile karşınızda.

Pentax K-30 DSLR
0

Pentax K-30 DSLR

Pentax zorlu hava koşullarına dayanıklı 16 milyon piksel çözünürlüğe sahip yeni DSLR makinesi K-30’u duyurdu. APS-C boyutunda CMOS sensör ile 16 milyon piksellik görüntü çözünürlüğü sunan yeni makine, ISO 100-12800 değerlerinde kullanılabiliyor. Zorlanarak ISO 25600 seviyesine de çıkabiliyor.

Çok sağlam diyorlar
0

Çok sağlam diyorlar

Pentax’ın yeni duyurduğu Optio WG-2 ve Optio WG-2 GPS dijital fotoğraf makineleri su ve toz geçirmez, darbeye dayanıklı yapısının yanı sıra yüksek hassasiyetli çekimde yüksek bir görüntü kalitesi ve Full HD video kayıt özelliği sunuyor.

Pentax’tan farklı bir tasarım: K-01
0

Pentax’tan farklı bir tasarım: K-01

Pentax Ricoh Şirketinin yeni tanıttığı PENTAX K-01 dijital fotoğraf makinelerinin tasarımı dünyanın en ünlü tasarımcılarından Marc Newson’a ait. Makine Pentax SLR’lerin K lens yuvasına sahip. Kullanıcılar eski lensleri dahil, Pentax’ın şu ana kadar çıkardığı 214 tip objektifi bu makine ile kullanabiliyor.

Çift deklanşörlü kompakt
0

Çift deklanşörlü kompakt

Pentax, kompakt fotoğraf makinelerinde görmeye alışık olmadığımız bir özelliği yeni modeli VS20’nin tasarımına ekledi. DSLR fotoğraf makinelerinin çoğunda pil yuvası (battery grip) ile sahip olunabilen ikinci deklanşör, Pentax’ın VS20 modeli ile standart olarak sunuluyor.

Pentax WG1 kara kışa hazır
0

Pentax WG1 kara kışa hazır

Kışın zor koşullarına uygun, suya, yağmura, kara ve düşmeye dayanıklı kompakt bir fotoğraf arayanlar için Pentax Optio WG1 güzel bir seçenek olabilir. Ayrıca Optio WG1’in 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklı özelliği sayesinde su altını keşfedebilir ve sualtı deneyiminizi ölümsüzleştirebilirsiniz.