Tag: "projeksiyon cihazı"

banner ad
LG HD MiniBeam
0

LG HD MiniBeam

LG Electronics’in bugüne kadarki en küçük HD projektörü LG HD Mini Beam, dahili güç kaynağı ve yüksek görüntü kalitesiyle göz dolduruyor.

Ultra kısa gösterimli projektörler
0

Ultra kısa gösterimli projektörler

Epson sektörden aldığı geribildirimler paralelinde dersliklerde ve eğitim sınıflarındaki katılımı arttırmaya yönelik geliştirdiği, interaktif ultra kısa gösterimli EB-400 serisi projektörleri ile eğitim sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İnteraktif EB-485Wi ve EB-475Wi projektörlerin iki interaktif kalemi bulunuyor. İnteraktif sistem Epson ile Türkiye’de ilk kez yer alıyor.

Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W
0

Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W

Epson’un ultra slim 4.4cm yükseklikteki projektör modeli EB-1776W ile her yerde her an yüksek kalitede sunum yapabilmek artık mümkün. İster iş seyahatinde ister toplantı odaları arasında dolaşıyor olun, EB-1776W mobil projektör tüm ihtiyaçlarınızda, her an yanınızda…

Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi
0

Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi

Epson EB-Z10000, 10.000 lümen XGA çözünürlükle en parlak seyir keyfini sunuyor. Epson’un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sağlayan eşit düzeyde yüksek ‘Beyaz’ ve ‘Renkli Işık Çıkışıyla’ yüksek kaliteli görüntü sağlıyor.

3M Shoot&Share
0

3M Shoot&Share

İnovasyon ruhu ile hareket eden 3M, Shoot&Share adında yeni bir ürün duyurdu. Cep projektörü, fotoğraf makinesi ve video kamera özelliklerini bir araya toplayan ürün pratik çözümleri beraberinde getiriyor. 800×600 SVGA çözünürlük ile çekilen fotoğrafları ve kaydedilen videoları her türlü düz yüzeye yansıtabilen bu ürün kullanıcı dostu tasarımı ile de göz dolduruyor.

Doğru renklerde fotoğraf sunumu için...
0

Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…

Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. İkili lambalı WUXGA projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.