Tag: "sualtı"

banner ad
Su altında cep telefonu ile fotoğraf çekilir mi?
1

Su altında cep telefonu ile fotoğraf çekilir mi?

Bir tatilin olmazsa olmazları deniz, kum, güneş ve tatil fotoğrafları… Sosyal medyayı aktif kullanan insanlar tatil fotoğraflarını paylaşmaktan keyif alıyor. Öyle ki artık insanlar, arkadaşlarının tatil karelerini sosyal medyada anlık olarak takip edebiliyor.

Vakitsiz bir gidiş!
0

Vakitsiz bir gidiş!

Su altı fotoğrafçılığı alanındaki başarıları ile tanınan ve değerli yazıları ile Fotoğraf Bilgi Merkezi sitemize de katkıda bulunan dostumuz Recep Dönmez’i 5 Haziran 2012 tarihinde kaybettik.

PowerShot D20: Macera için üretildi
0

PowerShot D20: Macera için üretildi

Canon, dayanıklı ve güçlü özelliklere sahip PowerShot D20 modelini macera severlerin beğenisine sundu. Canon’un geliştirilmiş görüntüleme teknolojisinin sağlam ve sportif bir gövdeye yerleştirildiği PowerShot D20, su korumalı, darbeye, donmaya karşı dayanıklı ve toz geçirmez.

Krallarda Dalış “Raja Ampat–Dört Krallar”
0

Krallarda Dalış “Raja Ampat–Dört Krallar”

Merhaba sevgili fotoğraf severler. İki sene önce küçük bir grup Endonezya’nın en doğu ucu olan Papua’daki Raja Ampat Sualtı Doğa Parkına gittik. Yazımda bu geziyi anlatıp, bazı fotoğraflarına yer vermek istiyorum.

Malezya Mabul Adası "Cennet ve Karşıtı"
0

Malezya Mabul Adası “Cennet ve Karşıtı”

Ekvator çizgisinden 5 derece enlem yukarısındaki Celebrated Denizi’nin içindeki yürüyerek 30 dakikada tüm çevresini dolaşabileceğiniz Mabul Adası…