banner ad
1

GoPro Karma Drone

Son yıllarda oldukça hareketlenen drone pazarına aksiyon kamera öncülerinden GoPro’da dahil oldu. GoPro Karma adıyla tanıtılan yeni drone, Hero 5 Black, Hero 5 Session ve Hero 4 (Black-silver) modelleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. GoPro Karma, her yere kolayca taşınabilen katlanabilir yapısı, özel çantası ve diğer kolay kullanım özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Diğer drone markalarına göre pek çok farklı özellikle birlikte gelen GoPro Karma’nın en dikkat çeken özelliklerinden birisi, gövde üzerinde yer alan gimbalin çıkarılarak elde çekim yapılmasına da izin vermesi. Modüler ve katlanabilir tasarımı sayesinde neredeyse tüm aksiyon çekimlerinde kullanılabilecek bir set haline gelen GoPro Karma’nın dokunmatik ekranlı bir kumandası bulunuyor. Yeni drone yaklaşık 20 dakikaya kadar havada kalabiliyor.

GoPro Karma ile birlikte Hero 5 Black aksiyon kamerasını da duyurdu. Yeni kameranın arkasında 2” boyutunda dokunmatik ekran bulunuyor ve herhangi bir koruma olmadan suya direkt girebiliyor. En önemli yeniliklerden birisi ise kameranın artık sesle de kontrol edilebiliyor olması…

GoPro Karma gövde: 799 dolar

GoPro Karma + Hero 5 Black: 1099 dolar

Yorumlar (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Kemal Kaya dedi ki:

    İşte bu benim kameram Ömer. Beklentilerimin hepsini karşılayacak özelliklere sahip, üstelik gimbal da var. Daha ne olsun!

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.