banner ad
1

Nikon D3200’e kablosuz mobil adaptör

Nikon yeni DSLR fotoğraf makinesi D3200’ü satışa sundu. Bu yeni DSLR, DX format CMOS sensör ile 24.2 milyon piksellik yüksek bir çözünürlük değerine sahip. Menü sisteminde ve ISO ayarlarında yaptığı değişiklikler ve iyileştirmeler ile giriş seviyesindeki bu modeli ile bir hayli iddialı olan Nikon, bir de kablosuz mobil adaptör tanıttı. WU-1a adıyla duyurulan bu kablosuz mobil adaptör ile D3200 tabletlere ve akıllı telefonlara bağlanarak çekilen fotoğrafların bu cihazlarda da görüntülenmesini ve depolanmasını sağlıyor. Ayrıca yine bu kablosuz mobil adaptör, makineyi uzaktan kumanda işleviyle kontrol etmenizi de sağlıyor.

D3200’ün bir önceki modeli D3100’den en büyük farkları, sensör yapısı, çözünürlük değeri, ISO seçenekleri, LCD ekran çözünürlüğü, Full HD video çekimdeki iyileştirmeler olarak sıralanabilir.

D3200, siyah ve kırmızı renk seçeneği ile 700 Euro (Avrupa fiyatı) satış fiyatıyla çıktı. WU-1a adaptör ise 60 Euro fiyatıyla duyuruldu.

Yorumlar (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Aykut dedi ki:

    bence sacma sapan bir alet.
    resimleri transfer ediyorum ama thumbnails olaran transfer ediyor boyutları 20-30K dogal olarak tablet den bakınca resimler cok kötür görünmüyor.

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.