banner ad
1

SanDisk Cruzer Fit boyundan büyük işler yapıyor

Kullanıcıların daha geniş veri saklamaları için USB uyumlu tablet bilgisayardan notebooka, televizyondan arabaya kadar pek çok farklı yerde kullanılabilen SanDisk Cruzer Fit USB flaş sürücüsü 4GB ile 16GB kapasite aralığında satışa sunuldu.

Online yedekleme olanağı

Fotoğraflarınızdan, sevdiğiniz müziklere, videolarınızdan kişisel bilgilerinize kadar pek çok bilgi ve dokümanı saklayabileceğiniz SanDisk Cruzer Fit ile isteğe bağlı olarak 2 GB'ye kadar veri için güvenli online yedekleme de yapılabiliyor.  

Sürücünün aktif olup olmadığını LED ışığından da kolayca anlayabildiğiniz SanDisk Cruzer Fit’i anahtarlığınızda, cüzdanınızda ya da cebinizde kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz.

Bilgileriniz SecureAccess yazılımı ile emin ellerde

SanDisk SecureAccess yazılımı ile birlikte gelen Cruzer Fit USB flaş sürücüsü ile kullanıcılar bu sayede şifre ile korunmuş özel bir kasa oluşturarak hassas verilerini saklayabiliyor ve istedikleri dosyaları paylaşabiliyor. Oluşturulan bu kasadaki mevcut dosyalar 128 Bit AES şifreleme tekniği ile şifrelendiğinden, kullanıcılar için üst düzey bir güvenlik sağlıyor.

Yorumlar (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. sevda dedi ki:

    verilerimi usb'ye atıorum başka pc'de içindekiler görünüo kendi pc'de görünmüyor

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.