banner ad
0

Toshiba FlashAir Wi-Fi SDHC Kart

Toshiba FlashAir Wi-Fi özellikli 8GB SDHC hafıza kartını Türkiye’de de satışa sundu. Bu kart, Wi-Fi özellikli herhangi bir aygıttan hafıza kartına bağlanarak fotoğrafları görüntüleme ve indirme olanağı sağlıyor.

Kablosuz bağlantı teknolojisi olmayan fotoğraf makineleri üzerinden fotoğraf ve video gibi içerikleri bilgisayarınıza, Windows, IOS ya da Android cihazlara kablosuz olarak aktarmanızı sağlayan bu teknoloji, Toshiba FlashAir SDHC hafıza kartları ile erişilebilir hale geliyor.

Toshiba FlashAir SD Birliği tarafından belirlenen kablosuz LAN standardını kullanan bir hafıza kartı. FlashAir sadece bir tarayıcı kullanarak hafıza kartına bağlanmanızı ve içeriği transfer etmenizi sağlıyor.

Toshiba’nın bu alandaki ilk ürünü, 8GB kapasiteye sahip sınıf 6 bir SDHC kartı. Bu kart 802.11b/g/n özelliği ile aynı zamanda kendi web sunucusuna sahip. Kartın web sunucusunun adresi şöyle: http://flashair/

FlashAir Wi-Fi SDHC Kart ne işe yarar?

* Öncelikle Toshiba kalitesi ile üretilen bu kart fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde depolamanızı sağlar.

* FlashAir 8GB SDHC hafıza kartı son derece hızlıdır.

* Fotoğraf makinelerinize kablosuz bağlantı özelliği kazandırır.

* Sadece bilgisayarlarda değil, tabletlerde ve akıllı telefonlarda da kullanılabilir.

* Kurulumu hızlı ve kolaydır.

 

Leave a Reply
If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.